II Ogólnopolska Konferencja pt.: „Tereny Inwestycyjne w Polsce

GDZIE: SIEDZIBA BUSINESS CENTRE CLUB, PL. ŻELAZNEJ BRAMY 10, WARSZAWA
KOSZT UCZESTNICTWA: BEZPŁATNY

O KONFERENCJI

Celem II Ogólnopolskiej Konferencji „Tereny Inwestycyjne Info” jest kontynuacja wymiany doświadczeń i poglądów w gronie inwestorów szukających atrakcyjnych gruntów pod inwestycje, przedsiębiorców ze średnich i dużych firm, przedstawicieli samorządów, specjalnych stref ekonomicznych oraz parków przemysłowych, które dysponują terenami inwestycyjnymi.

W programie Konferencji, podobnie jak podczas pierwszej edycji wydarzenia, znajdą się prezentacje oraz panele dyskusyjne. Rozmawiać będziemy m.in. o trendach na rynku powierzchni magazynowych i biurowych, w szczególności w kontekście właściwego wyboru działki pod przyszłe inwestycje. Zastanowimy się również nad możliwościami podniesienia atrakcyjności inwestycyjnej terenu pod obiekt rekreacyjny (uzdrowisko, hotel, centrum konferencyjne). Analizując atrakcyjność działek inwestycyjnych nie można zapomnieć o znaczeniu planowania przestrzennego, które także będzie tematem naszej dyskusji. Właściwie przygotowany plan miejscowy ułatwia również inwestycje przemysłowe, o czym porozmawiamy w kontekście zakupu terenu pod zakład produkcyjny.

Konferencja to także możliwość:

• spotkania ekspertów i inwestorów rynku gruntów inwestycyjnych z całej Polski
  • wymiany doświadczeń
  • poznania oferty produktów i usług związanych z terenami pod inwestycje
  • zaprezentowania swojej firmy

Współpraca partnerska: b.cybulska@dbpart.com
Organizacja, patronaty, media: m.wisniewska@dbpart.com

Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” i konkurs „Gmina Fair Play” zostali patronami honorowymi konferencji.

Szczegóły oraz zapisy na stronie http://www.terenyinwestycyjne.info/index.php/konferencje-i-targi/konferencje-terenow-inwestycyjnych-info/item/8418-ii-ogolnopolska-konferencja-tereny-inwestycyjne-w-polsce.

Zadaj pytanie

Informujemy, że podany adres e-mail zostanie wykorzystany tylko w celu odpowiedzi na powyższe pytanie.

h4m671