Samorządowi Menedżerowie Gmina Fair Play 2015

• PANI BARBARA GALICZ
  • Burmistrz Gminy Tarczyn
  • Nagroda za: wieloletni osobisty wkład w rozwój gminy i przedsiębiorczości oraz za niezwykłą skuteczność w tworzeniu na terenie Tarczyna bardzo dobrych warunków do zamieszkania, między innymi poprzez skuteczne pozyskiwanie środków unijnych i krajowych, przeznaczonych m.in. na projekty infrastrukturalne i szkoleniowe - a także poprzez kreowanie wyjątkowej polityki edukacyjnej i prozdrowotnej zarówno w szkołach, jak i wśród mieszkańców, między innymi poprzez realizację spektakularnych inwestycji sportowo-rekreacyjnych oraz projektów edukacyjnych takich jak: „Internet szansą na lepszą przyszłość – Gmina Tarczyn”, czy „Dziecięca Akademia Przyszłości”.
  • PAN ARKADIUSZ KOSIŃSKI
  • Burmistrz Gminy Brwinów
  • Nagroda za: osobiste, wyjątkowe zaangażowanie we wszelkie działania inwestycyjne realizowane na terenie gminy oraz za przyjęcie na siebie roli lidera, co pozwoliło nadać nową jakość istotnemu dla gminy partnerstwu „Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów”.
  • PAN BOGDAN KEMNITZ
  • Wójt Gminy Kleszczewo
  • Nagroda za: wybitne zaangażowanie w dynamiczny rozwój podpoznańskiej gminy wiejskiej, trwające nieprzerwanie od 1990 roku. Dzięki determinacji wójta, oprócz profesjonalnie przygotowanych terenów inwestycyjnych dla inwestorów, mieszkańcy korzystają z nowoczesnych szkół i przedszkoli, hal sportowych, komunikacji autobusowej obsługującej wszystkie miejscowości czy mediów technicznych, gdzie nawet rozproszone posesje mają dostęp do zastosowanej po raz pierwszy na tak dużą skalę, kanalizacji ciśnieniowej.

Dla Laureatów

Pobierz wzór tablicy informacyjnej